Ucuz Paykasa, Uygun Paykasa Nereden Alınır?

Ucuz paykasa almak hatta ne alıyor alırsak alalım ucuz almak hepimizin tercihidir herhalde. Bu yazımızda ucuz paykasa, uygun paykasa, en ucuz paykasa nereden alınır? Nasıl alınır? Anlatmaya çalışacağız.

ucuz paykasa

Paykasa EUR’ya bağlı olarak alınan ve satılan bir sanal karttır. Haliyle üzerine hem alımda hem de bozumda belli bir miktar komisyon da eklenmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu şartlarda maalesef EUR kurundaki dalgalanmalar bu sektörü de direkt olarak etkilemektedir.

Burada biz paykasa reseller (bayi) olan firmaların yapabileceği alım kurunu mümkün olduğu kadar düşük tutarak bu sayede kurda oluşan dalgalanmalardan siz değerli müşterilerimizin en az şekilde etkilenmesini sağlamaktır. Bunu yapabilmek adına da yapılacak en mantıklı hareket EUR kuru düşükken mümkün olduğu kadar çok alım yaparak maliyeti en alt seviyede tutmaktır. Bunu da ancak yüksek sermaye ile yapılabilir.

Biz Paykasa Türkiye ve Paykasa Üyelik ekibi olarak siz değerli müşterilerimize en ucuz paykasa fiyatları nı sunabilmek adına elimizdeki tüm sermayeyle EUR kuru düşükken alım yapıyoruz. Gene aynı iyi niyetle kar marjımızı da düşük tutarak size sektörün en ucuz ve en uygun fiyatlarını sunmayı garanti ediyoruz.

Ucuz Paykasa diye dolandırılmayın DİKKAT

Paykasa Alım Satım işlemlerinde tabiki her zaman dikkat etmeniz gereken güvenilir sitelerden alışveriş yapmanızdır. Bu konuda bize iletilen bir sürü dolandırıcılık durumu oluyor ve inanın çok üzülüyoruz. Buradan dikkat edeceğiniz konulardan bir tanesi alış-veriş yaptığınız sitenin aynı zamanda paykasa bozdurma işlemi de yapabilmesi. Sadece resmi bayilerin Paykasa Paneli mevcuttur ve sadece onlar bozum yapabilirler. Bir site bozum yapmıyorsa bunun 2 (iki) sebebi olabilir:

  • 1) Ya o site resmi bayi değildir ve paneli olmadığından bozum yapamıyordur. Bu durumda zaten bu siteden uzak durmanız aşikar.
  • 2) Ya da sermayesi yüksek olmadığından kod bozumunda ödemesi gereken tutarı ödeyemiyordur. Bu durumda da o site EUR kurundaki bütün dalgalanmaları size yansıtmak zorunda kalacak demektir.

Paykasa Bozumunda Dolandırıcılık Daha Fazla

Paykasa bozumunda dolandırıcılık daha fazla oluyor. Bunun sebebi de ortada kanıtlayabileceğiniz hiç bir şeyin olmaması. Bunun için lütfen daha önceden bildiğiniz alım veya bozum yaptığınız siteleri tercih edin. Kardeş sitemiz PaykasaÜyelik.xyz ‘yi de ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp