Paykasa Türkiye ve Paykasa Üyelik Ekibi

Paykasa Türkiye ve Paykasa Üyelik ekibi olarak siz değerli müşterilerimize elimizden geldiği kadar uygun, hızlı, kaliteli ama her zaman Güvenli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz ve Türkiye’de paykasa kullanımının avantajları hakkında bilgi almak için yazımıza göz atabilirsiniz.

paykasa türkiye

Paykasa net şekilde tartışmasız Ülkemizde en avantajlı ön ödemeli sanal kart olma yolunda ilerliyor. Paykasa al güvenli için siz değerli müşterilerimizin tabiki dikkati elden bırakmaması gerekiyor. Ukash’ın yürürlükten kaldırılması sonucunda özellikle Türkiye piyasasında ortaya çıkan ön ödemeli sanal kart ihtiyacını paykasa büyük ölçüde kapatmış oldu.

Paykasa Türkiye Misyonu

Paykasa Türkiye ve Paykasa Üyelik ekibi olarak siz değerli müşterilerimize Kaliteli hizmeti sunabilmek adına tüm paykasa satış noktaları ile birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu hizmeti verirken 1. misyonumuz sektörün içinde bulunan tüm kötü niyetli kişi ve kişilere karşı sizleri korumak amacıyla HER ZAMAN GÜVENLİ duruşumuzu bozmadan hareket edebilmektir. Bu sayede müşterilerimiz olumsuz olaylarla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktır.

2. misyonumuz gene bu hizmeti verirken elimizden geldiği kadar hızlı, uygun ve kaliteli şekilde hareket edebilmektir. Her gün 10:00 – 03:00 misyonumuz çerçevesinde hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmeti standart haline getirme çabasındayız.

Hizmetlerimiz Neler?

  • Kredi kartı ile paykasa satışı : istediğiniz kredi kartınız ile istediğiniz tutarda alım yapabilirsiniz. Detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.
  • Papara ile paykasa satışı : papara hesabınız ile istediğiniz tutarda alım yapabilirsiniz. Detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.
  • BKMExpress ile paykasa satışı : BKMEXpress uygulaması aracılığıyla dilediğiniz banka hesabınızdan ya da kredi kartınızdan (hangi kartlarınızı sisteme tanımlamış iseniz) istediğiniz tutarda BKMEXpress’e hiç komisyon ödemeden alım yapabilirsiniz.
  • Anında en yüksek kurdan paykasa bozum ve havale imkanı : Yüksek öz sermayemiz sayesinde mesai saatlerimiz içerisinde 10000 EUR’a kadar anında havale ile bozum imkanı.
  • Paykasa alım satım : “Elimizden geldiğince Hızlı, Uygun, Kaliteli ama HER ZAMAN GÜVENLİ PAYKASA” sloganıyla siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir paykasa alım satım deneyimi vadediyoruz.
  • Paykasa canlı destek (her gün 10:00 – 03:00) : Uzman Müşteri temsilcilerimiz sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.
  • Paykasa whatsapp (her gün 10:00 – 03:00) : Uzman Müşteri Temsilcilerimiz sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Kardeş sitemiz Paykasa Üyelik.xyz ‘yi de ziyaret etmeyi unutmayın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp