Paykasa Fiyatları : En Ucuz En Uygun Paykasa

Paykasa Fiyatları, en güncel fiyatları Uzman Müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp almanız en doğrusudur. Biz gene de fikir edinebilmeniz açısından fiyatları buradan da elimizden geldiğince paylaşmaya gayret göstereceğiz. Aynı zamanda paykasa fiyatlarını etkileyen faktörlerden de bahsedeceğiz.

Son Güncelleme Zamanı: 20.05.2019 19:05
EUR Kuru = 6,75 TL

paykasa fiyatları

PAYKASA FİYATLARI

PAYKASA-PAYKWİK-CASHIXIR-ASTROPAY-JETON KART FİYATLARIMIZ:
10 EUR – 85 TL
15 EUR – 130 TL
20 EUR – 165 TL
25 EUR – 200 TL
30 EUR – 240 TL
50 EUR – 395 TL
60 EUR – 465 TL
70 EUR – 540 TL
80 EUR – 620 TL
100 EUR – 760 TL
150 EUR – 1150 TL
200 EUR – 1525 TL
250 EUR – 1900 TL
500 EUR – 3710 TL
1000 EUR – 7350 TL

Paykasa Türkiye ekibi olarak siz değerli müşterilerimize daha uygun fiyattan hizmet verebilmek adına gayret gösteriyoruz. Paykasa alım satım işleminde fiyatı belirleyen bir çok faktör bulunmaktadır. Burada tabiki en önemli faktör EUR kur fiyatıdır. Ne yazık ki ülkemizin içinde bulunduğu çeiştli durumlardan dolayı EUR kuru aynı gün içerisinde bile çok değişiklik göstermektedir.

Paykasa Fiyatları ‘nı Etkileyen Faktörler

  • EUR Kurundaki dalgalanmalar: Sermayemiz yüksek olduğundan dolayı elimizden geldiği kadar EUR kuru düşükken alım yaparak EUR kurundaki dalgalanmalardan sizin en az şekilde etkilenmenize vesile olmaya çalışıyoruz.
  • Resmi Paykasa Reseller Bayisi olan satış politikası gereği belirlediği kar marjı: Biz elimizden geldiğince kar marjımızı düşük tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet kalitemizi tanıtmaya çalışıyoruz.
  • Paykasa Distribütörünün Bayilerden aldığı komisyon: Evet hem alımda hem de bozum da Distribütöre hatırı sayılır miktarda komisyon ödemek zorunda kalıyoruz.
  • İşletme Maliyetleri: Siz değerli müşterilerimize günün her saatinde aynı kalitede hizmet vermek adına çalıştırdığımız Uzman Müşteri Temsilcisi ekibi, ofis kirası, faturalar, vergiler vs… gibi giderlerden dolayı paykasa fiyatları dolaylı olarak etkilenmektedir.
  • Verilebilen ödeme hizmeti sayısı: Resmi Bayi size ne kadar çok bankadan veya para kuruluşundan ödeme hizmeti sunabiliyorsa bu oranda fiyatı da artabilmektedir. Biz 12 adet aktif banka, kredi kartı, papara, bkmexpress ve payguru ile ödeme seçenekleri sunarak her koşulda ödeme yapabilme ve kolay paykasa ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

  • Papara ile paykasa al seçeneğimizle çoğu bayide olmayan bir hizmeti sunuyoruz.
  • Paykasa kod : 16 haneli özgün ve sadece o tutara eşitlenen kod sayesinde güvende olursunuz.
  • Paykasa indir özelliği ile canlı destek aracılığı ile de alım yapabilirsiniz.
  • Astropay paykasa satın al seçeneği ile paykasa kullanmak istediğiniz sitede o anlık paykasa kod kabul edilmiyorsa bile paykwik, cashixir, astropay, jeton seçeneklerimiz ile gene ödeme yapmanızı sağlarız.
  • Paykasa Satın al seçeneği ile anında destek veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp