Paykasa Bozdurma Fiyatları Güncel

Paykasa Bozdurma Fiyatları güvenilirlikten sonra paykasa bozum işleminde belki de en önemli unsurlardan biridir. En uygun kurdan yüksek komisyon ödemeden paykasa bozdurma ve paykwik bozdurma işlemi yapabilmek siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir çok hizmetten yalnızca bir tanesi.

paykasa bozdurma fiyatları

Paykasa Bozdurma Fiyatları Etkileyen Faktörler

  • Hem paykasa alım hem de bozum da Distribütör firmaya ödenen %5 komisyon. Örneğin 100 EUR bozum işlemi yaptığımızda eğer kod geçerli ise bizim panelimize distribütör tarafından %5 komisyon kesilerek 95 EUR yüklenmektedir. Dolayısıyla bu komisyon direk olarak paykasa bozum fiyatımızı etkilemektedir.
  • Güncel EUR kuru. Haliyle paykasa kod EUR üzerinden alımı ve satımı yapılan bir ön ödemeli sanal kart olduğundan EUR kurundan direkt olarak etkilenmektedir.
  • Resmi Paykasa Bayisi olarak bizim aldığımız komisyon tutarı %2 ile %5 arasında değişiklik göstermektedir. Yüksek EUR tutarındaki bozumlarda komisyon oranımızı düşürerek kar marjımızı hem sizi üzmeyecek hem de bizi öldürmeyecek şekilde dengelemeye çalışıyoruz.
paykasa bzodur

Paykasa Bozumda Elinize Geçecek Yaklaşık TL Tutarı Nasıl Hesaplarsınız

  • Öncelikle paykasa kodu temin edeceğiniz site üzerinden size verilecek net EUR tutarı öğrenmelisiniz; sitenin baz aldığı EUR kuruna göre bakiyenizi EUR’ya çevirecek ve size hangi tutarda paykasa kodu vereceklerini ileteceklerdir. Bu tutar genellikle küsüratlı olmaz. Biz örnek uygulama için 100 EUR tutarında paykasa kodu aldığınızı varsayalım.
  • Komisyon Hesaplama tablosundan 100 EUR için Bayi komisyonu %4, Distribütör komisyonu %5 olmak üzere toplam %9 komisyon olarak hesaplama yapabilirsiniz.

Şu an için müşteri sağdıklığını da göz önüne alarak belirlediğimiz komisyon tutarlarımız:

EUR AralığıResmi Paykasa Bayi Komisyon TutarımızDistribütör Komisyon TutarıToplam Komisyon
10 EUR – 50 EUR%5%5%10
50 EUR – 150 EUR%4%5%9
150 EUR – 500 EUR%3%5%8
500 EUR – 3000 EUR%2%5%7
3000 EUR –%1%5%6
  • Hem paykasa alımda hem de paykasa bozumda bizi tercih eden devamlı müşterilerimiz için her zaman daha düşük olan komisyon tutarını tercih ediyoruz. Örneğin ilk defa bizden işlem yapacak bir müşterimiz 150 EUR paykasa bozum için %9 komisyon ödemek durumunda kalırken, devamlı müşterimiz %8 komisyon ödeyecektir.
  • Güncel EUR kuruna göre (EUR kuru 7 TL olarak kabul edelim) 100,00 EUR x 7,00 TL = 700,00 TL ; bu tutar üzerinden %9 komisyon düşüldükten sonra 637,00 TL (küsüratlı olmaması için 640 TL) istediğiniz hesabınıza havale edilir.
  • İşlem sonunda toplamda ödemiş olduğunuz 60 TL komisyonun, 35 TL’si tarafımızdan distribütöre ödenirken, 25 TL’si de işlem ücreti olarak tarafımızdan alınmış olur.

Paykasa satış noktaları üzerinden paykasa nasıl bozdurulur öğrenmek için ilgili yazımıza göz atabilir, uzman müşteri temsilcilerimizle her gün 10:00 – 03:00 arasında iletişime geçebilirsiniz. Uygun ve ucuz paykasa için devamlı güncellemeye çalıştığımız paykasa fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp